شرکت ماهان میلاد تبریز

ویژگی های متمایز و منحصربفرد SL290
دکل یکطرفه:اصلی ترین مشخصه متفاوت مینی لودر SL290 با دستگاه های مشابه و هم رده خود، قرارگرفتن دکل در یک طرف دستگاه می باشد که این ویژگی علاوه بر افزایش کارآیی و بهبود عملکرد دستگاه، باعث افزایش گستره دید اپراتور و ایمنی در ورود و خروج به کابین می شود.
طراحی هوشمندانه، کاربردی و ایمن کابین:در دستگاه های مشابه موجود بازار اپراتور برای ورود به کابین و خروج از آن باید از قسمت جلویی دستگاه (محل قرارگیری ابزارآلات ملحقه نظیر باکت و تیغه گریدر و ...) استفاده کند که علیرغم زحمت فراوان با خطرات زیادی همراه است، همچنین برای ورود و خروج اپراتور،دکل دستگاه همواره باید در حالت خوابیده قرار بگیرد، در غیر اینصورت امکان ورود و خروج نخواهد بود. در طراحی کابین مینی لودر SL290 علاوه بر افزایش استحکام کابین (استفاده از پروفیل قوسی شکل و ورق های فولادی پنج میلی متری)قسمت درب آن در یک طرف دستگاه قرار گرفته است که باعث راحتی اپراتور در ورود و خروج از کابین شده و ایمنی اپراتور را به طور قابل توجهی افزایش می دهد.
دید گسترده اپراتور:در دستگاه های مشابه موجود در بازار با توجه به اینکه بازوی دکل به صورت دو طرفه است دید اپراتور را محدود و مختل می کند. در مینی لودر SL290 با توجه به یکطرفه بودن دکل دستگاه، اپراتور دید وسیعی از اطراف دستگاه دارد که این افزایش گستره دید علاوه بر بهبود عملکرد اپراتور، باعث افزایش تسلط اپراتور بر اطراف دستگاه خواهد شد که نتیجه آن افزایش ایمنی می باشد.
شاسی صلب و قدرتمند:شاسی مینی لودر SL290 به صورت یک تکه از ورق های فولادی 8میلی متری و از طریق جوشکاریCO2 ساخته شده است که باعث افزایش صلبیت و استحکام دستگاه شده و عمر ساختاری آن را بالا  برده است.
باک ایمن و کارآمد:باک مینی لودر SL290 در حقیقت قسمتی از شاسی می باشد که از ورق های فولادی 8 میلی متری ساخته شده است در نتیجه ایمنی بالایی دارد، همچنین هندسه خاص باک دستگاه باعث بهبود سیستم مکش سوخت موتور می شود.
شبکه های محافظ کابین:برای کابین مینی لودر SL290 شبکه های محافظی ساخته شده است که در صورت نیاز، اپراتور می تواند به راحتی بر روی کابین نصب کرده و ایمنی دستگاه را افزایش دهد.
مشخصات فنی:
ویژگی‌ها:

ابزارهای قابل نصب:

فایل پیوست:
پیوستاندازه
PDF icon catalogue SL290.pdf672.06 KB

صنایع ماهان میلاد تبریز فعالیت صنعتی خود را سال 1393 با شروع احداث و راه اندازی فاز یک واحد تولیدی  در کیلو متر 3 جاده تبریز تهران و با انتخاب برند انحصاری اقرا که نام یکی از سرشاخه های رود خانه ارس می باشد و با هدف تولید انواع ماشین الات راهسازی و خدمات شهری تاسیس گردید..

اطلاعات تماس

تبریز، کیلومتر 3 جاده تبریز به نهران ، شرکت صنایع ماهان میلاد تبریز
تلفن کارخانه :  -
دفتر فروش :    33300567 - 041
فکس :            33302600 -041